Aizvērt
Mīti / Мифы
5,17

Vidējais vērtējums

Mīti / Мифы

Komēdija Vecumam: 12+ 90 min.

Krievu kino pēdējā cerība producents un režisors Fjodors (Fjodors Bondarčuks) ir parādā 90.gadu bandītiem naudu, ko ņēmis mūzikas klipam.

Pilns apraksts

Aktieris Sergejs (Sergejs Bezrukovs) tēlojis visas iespējamās lomas, sākot ar Jēzu Kristu un beidzot ar vāverīti. Sergejam beigušās lomas, viņš grimst depresijā, nezina, kā dzīvot tālāk. Valsts pirmais TV raidījumu vadītājs Ivans (Ivans Urgants) arī dzīvē joko vienā laidā. Meitene Ivana (Paulina Andrejeva) netiek gudra, kāpēc viņš smīdina viņu pie brokastu galda, gultā un pat bērēs.

Filmas galvenais varonis Grieķis (Janis Papadopuls) sadūšojies atkārtot leģendāro Odiseja ceļojumu, taču nejauši devies aplamā virzienā. Par brīnumu, viņš nonāk XXI gadsimta Maskavā. Un iepinas pašā bagāto un slaveno dzīves burzmā.

Izrādās, ka visi mūsu priekšstati par zvaigžņu dzīvi ir mīts. Īstenībā ir daudz sliktāk. Cenzdamies palīdzēt zvaigznēm atrisināt viņu problēmas, filmas varonis iemīlas Lielā pilsētas galvas sievā un nolemj darīt visu, lai viņu nolaupītu un aizvestu no Maskavas Olimpa.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

 

Nerādīt aprakstu

Rīga

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

30 cilvēki

6

Balsis

5,17

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru