Aizvērt
VIESNĪCA “BELGRADA" / Отель БЕЛГРАД
8,56

Vidējais vērtējums

VIESNĪCA “BELGRADA" / Отель БЕЛГРАД

Romantiska komēdija Vecumam: 12+ 108 min.

Jaunais un pievilcīgais Paša (Milošs Bikovičs) jau sen aizmirsis visas finansiālās raizes.

Pilns apraksts

No bagātās tantes mantojis miljonu vērtu pieczvaigžņu viesnīcu pilsētas centrā, uzņemts zelta jaunatnes sabiedrībā. Ballītes klubos, dejas līdz rīta gaismai, šampanietis, elites daiļavas, svelmainas naktis viesnīcā – tas viss paceļ spārnos, laupa skaidro saprātu un piešķir dzīvei tādu tempu, ka dažkārt nepagūsti laikus piebremzēt.

Iedzīvojies sekmīga uzņēmēja ādā, kādā jaukā dienā Paša negaidīti iepinas tādā situācijā, no kuras ne teorētiski, ne praktiski nav  izejas. Viņam draud kāzas! Izrādās, ka reiz vasarā jaunais cilvēks savārījis ziepes – neviļus sadauzījis antīku priekšmetu kolekciju, kas piederējusi pašam Belgradas mafijas bosam. Vienīgā iespēja izpirkt vainu – laulības ar pasaules kriminālās autoritātes meitu, kura, šķiet, jau sen noskatījusi Pašu par vēlamo līgavaini.  Par nelaimi, līgavainis nemaz nav tam gatavs! Nav iespējams atteikties no šādas vienošanās ar mafijas vadītāju, citādi tiksi samalts miltos, greznajai dzīvei pienāks gals! Turklāt nākamā līgava ir sava tēva meita – gana skaista, bet tādu nevienam nevēlēsi! Ja kas nebūs pa prātam, bez mazākās nožēlas apgriezīs sprandu, tik un tā dzīvs nepaliksi!

Ar to vēl ir par maz. Paša gluži nejauši satiek bijušo draudzeni – ceļojumu blogeri Dašu (Diāna Požarska).  Brīnišķīgie Donavas krasti, apburošās Belgradas ieliņas, piedzīvojumi, romantiski vakari, ko apvij jauno cilvēku piemirstās  un atkal modušās jūtas, nākamais sievastēvs mafijas boss, kas vienā laidā min uz papēžiem,  uzmācīgā līgava, kas gatavojas kāzām, un bailes zaudēt miljonus!

Romantika, neprātīgi piedzīvojumi, skaisti Belgradas skati un nepārspējams iecienīto aktieru tēlojums atkal sola neaizmirstamu kinoseansu! 

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Nerādīt aprakstu

Rīga

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

286 cilvēki

9

Balsis

8,56

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru