Aizvērt
ZIŅOTĀJS / INFORMER
ZIŅOTĀJS / INFORMER
Pirmizrāde
27 sep 2019
Ilgums
113 min.
Režisors
Andrea Di Stefano
Lomās
Clive Owen
Common
Rosamund Pike
Ana de Armas
Joel Kinnaman
Lasīt pilnu aprakstu
5

Vidējais vērtējums

ZIŅOTĀJS / INFORMER

Kriminālfilma Vecumam: 16+ 113 min.

Armijas specvienības veterāna dzīve apgriežas kājām gaisā brīdī, kad viņš tiek apcietināts pēc kautiņa, kurā viņš aizstāvēja savu sievu.

Pilns apraksts

Viņam tiek dota iespēja ātrāk izkļūt brīvībā, kļūstot par FIB ziņotāju cietumā. Viņa uzdevums ir savākt inkriminējošu informāciju pret Ņujorkas mafijas bosu. Nepareizas informācijas dēļ tiek nogalināts policists, kas noved pie ziņotāja vajāšanas no policijas puses, un FIB atteikšanās viņu aizsargāt. Elpu aizraujošā trillerī galvenajam varonim par izdzīvošanu jācīnās gan pret mafiju, gan policiju, gan FIB.
Trilleri veidojuši ir “SICARIO: NARKOKARŠ” un “DŽONS VIKS” producenti, galvenās lomas filmā atveido Džoels Kinamans (“Pašnāvnieku vienība” un „Meitene ar pūķa tetovējumu”), Klaivs Ouens (“Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta”, “Asinssaites” un “Nezināmā”), Rozamunde Paika (“Neatrodamā”, “Naidnieki” un “Vēstule bez atbildes”), Common (“Džons Viks 2”, ” Nakts skrējiens” un “Hičs. Konsultants mīlas jautājumos”) un Ana de Armas (“Pa asmeni skrejošais 2049”, “Kara suņi” un “Tuk-tuk”).

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Nerādīt aprakstu

Rīga

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

22 cilvēki

1

Balsis

5

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru