Aizvērt
DOKTORS MIEGS / DOCTOR SLEEP
DOKTORS MIEGS / DOCTOR SLEEP
Pirmizrāde
7 nov 2019
Ilgums
151 min.
Režisors
Mike Flanagan
Lomās
Bruce Greenwood
Ewan McGregor
Rebecca Ferguson
Zahn McClarnon
Lasīt pilnu aprakstu
8,29

Vidējais vērtējums

DOKTORS MIEGS / DOCTOR SLEEP

Šausmu filma Vecumam: 16+ 151 min.

“Doktors Miegs” ir turpinājums stāstam par Deniju Toransu – 40 gadus pēc šausmu pilnajiem notikumiem “Overlook” viesnīcā, par ko vēstīts filmā “Mirdzums”.

Pilns apraksts

Joprojām nespējot atgūties pēc biedējošās traumas, ko viņš kā bērns piedzīvojis “Overlook” viesnīcā, Dens Toranss ilgus gadus ir pūlējies rast vismaz ārēju mieru. Tomēr šis miers tiek iztraucēts, kad Dens satiek Ābru – drosmīgu pusaudzi, kurai ir spēcīgas paranormālās spējas, kas pazīstamas kā “mirdzums”. Instinktīvi apjaušot, ka arī Denam ir tādas pašas spējas, Ābra lūdz Dena palīdzību cīņā pret Īsteno mezglu – nežēlīgo Rozu Hūti un viņas sekotājiem, kam nepieciešams mirdzums, lai saglabātu nemirstību.
Dens un Ābra apvienojas nežēlīgā cīņā pret Rozu uz dzīvību vai nāvi. Ābras neredzēti spožais un bezbailīgais mirdzums liek arī pašam Denam likt lietā savas spējas ar neticamu spēku, reizē arī izaicinot nostāties aci pret aci ar saviem paša pagātnes rēgiem.
Šausmu filmas, kas uzņemta pēc Stīvena Kinga tāda paša nosaukuma romāna motīviem, režisors ir Maiks Flanagans, bet galveno aktieru ansamblis: Jūens Makgregors (“Zvaigžņu kari: I, II un III daļa”, “Vilcienvakte 2”) Dena Toransa lomā, Rebeka Fērgusone (filmu sērija “Neiespējamā misija”, “Izklaides karalis”) Rozas Hūtes lomā un debitante Kailija Kerana Ābras lomā.

Nerādīt aprakstu

Rīga

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

36 cilvēki

7

Balsis

8,29

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Multimedija
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru