Aizvērt
Multibabykino: Jaunās eglītes / Ёлки новые
10

Vidējais vērtējums

Multibabykino: Jaunās eglītes / Ёлки новые

Multibabykino Vecumam: 7+ 95 min.

Kā ierasts, pirms Jaungada kinoteātros atgriežas publikas iecienītā svētku komēdija „Eglītes“. Šoreiz būs „Jaunās eglītes“ – vēl jautrāka, saturā bagātāka filma ar trakiem piedzīvojumiem.

Pilns apraksts

Jaunajā filmā skatītāji redzēs piecus dažādus, bet pēc ieceres tuvus stāstus, kas tiks piedāvāti almanaha veidā. Pirmais stāsts ir par Borjas un Žeņas seno draudzību, otrais par grūtnieci Sniegbaltīti, kura risina daudzus jautājumus. Trešais stāsts ir par iemīlējušos Gaļinu, kura apņēmusies Jaungada nakti pavadīt kopā ar iemīļoto, ceturtais par jauna hipstera izturības pārbaudi, kopā ar potenciālo audžutēvu dodoties uz mežu pēc eglītes. Visus šos cilvēkus vieno mūžīgo vērtību  – draudzības, mīlestības, uzticības meklējumi  un puisēns no Habarovskas, kurš Jaungada priekšvakarā aizbēdzis uz Maskavu, lai atrastu mammu.

Bez ļoti populārā Sergeja Svetlakova un Ivana Urganta filmā piedalās vesela zvaigžņu plejāde, un kopā ar to sižetā ielaužas veselīga humora svaigā vēsma. Komēdijā filmējies populārais krievu aktieris un šovmens Dmitrijs Nagijevs, komēdijas meistare Valentīna Mazuņina, asprātis Antons Bogdanovs, spilgtās kinozvaigznes Jekaterina Kļimova un Jeļena Jakovļeva, jaunās aktieru paaudzes pārstāvis Daniils Vahruševs, aizkadra balss pieder “Eglīšu” talismanam Konstantīnam Habenskim.

Filma krievu valodā ar latviešu subtitriem.

Nerādīt aprakstu

Rīga

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

21 cilvēki

1

Balsis

10

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru