Aizvērt
PAPUČA MILJONI / Дорогой папа
Drīzumā
PAPUČA MILJONI / Дорогой папа
Pirmizrāde
13 sep 2019
Lasīt pilnu aprakstu

PAPUČA MILJONI / Дорогой папа

Komēdija Vecumam: 7+

Asprātīgā, sarkastiska humora pilnā komēdija visai ģimenei ...

Pilns apraksts

Iepazīstieties ar Vadimu, milzīga veikalu tīkla īpašnieku (Vladimirs Vdovičenko). Viņš mūždien atrodams tur, kur apgrozās liela nauda. Viņam nekad netrūkst izmanības un viltības. Viņš arvien ir pirmais, arvien azartā, arvien gatavībā! Jā, par tādiem kā Vadims mēdz teikt, ka viņi saož naudu, diemžēl tas ne vienmēr ir ētiski.

Manipulēšana un finanšu afēras Vadimam ir ikdiena. Tajā viņš jūtas kā zivs ūdenī. Miljardu darījumam ar solīdu Ķīnas investoru bija jānotiek pēc scenārija, bet… magnātam kāju aizliek priekšā viņa paša reiz izdomātais plāns. Viņš visu impēriju pārrakstījis uz mātes vārda, un viņa testamentā uzņēmuma akciju kontrolpaketi novēlējusi vienīgajai mazmeitai. Rādās, ka godājamais biznesmenis vienkārši aizmirsis… ka viņam ir meita!

“Ieslēdzis” apburošā manipulatora talantu, Vadims dodas uz nelielo provinces pilsētu pārliecībā, ka viegli atņems savus 500 miljonus dolāru sešpadsmit gadus vecajai meitai, bet rudmate Alina (Valentīna Ļapina) ir atsitusies tēvā! Meitene nav no vakarējām, nojauš dārgā papuča nodomus un negrasās mantojumu izlaist no rokām.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

 

Nerādīt aprakstu

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

6 cilvēki

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru